Betebet Hesap Silme

0
1104
Betebet Hesap Silme

Curacao şans oyunları lisansı ile hizmetlerini devam ettiren Betebet bundan sonra en fazla kullanacağınız bahis platformlarından olabilir. Çünkü yüksek oranlara sahiptir. Bunun haricinde bol miktarda bonus ve promosyon kullandırmaktadır. Hem yapılacak olan ödemelere eklemelerde bulunmakta hem de kaybedilen tutarları belirli seviyelere kadar iade etmektedir. Diğer taraftan mobil cihazlarla kullanıma da uygundu. Böylece hangi cihazdan isterseniz onunla erişim sağlayabilecek ve sorunsuz bir şekilde yararlanarak para kazanabileceksiniz. Peki Betebet hesap silme nasıl yapılır, merak ediyor musunuz? Eğer ki bununla ilgili bilgi almak istiyorsanız hemen şimdi yazıyı sonuna kadar inceleyebilirsiniz. Böylece aradığınızı bulacaksınız.

Betebet Hesap Kapatma İşlemi

Kullanıcı dostu özellikleriyle pek çok incelemeye konu olan Betebet bundan sonra sizleri de memnun edecektir. Öncelikli olarak buraya kayıt olmak çok kolaydır. Kayıt olmak ne kadar kolaysa aynı şekilde hesap silme de o kadar kolay olacaktır.

Bkz: Betebet bonus çevirme

Yapmanız gereken şey ise önce hesabınıza giriş yapmak olacaktır. Daha sonra ayarlar sayfasına geleceksiniz. Bu sayfa üzerinden hesap ayarlarını bulacaksınız. Ardından karşınıza çıkan ekranda sil butonuna tıklayacaksınız. Burada sizden bazı bilgiler istenecek. Onları eksik bırakmadan dolduracaksınız. Bu sayede hesabınızdan artık kurtulmuş olacaksınız. Tabii unutmamalısınız ki Betebet hesap silme işleminden sonra bir daha onu kullanmak isterseniz yeni bir kayıt oluşturmak zorundasınız ancak daha önce sunulan fırsatların hiçbirinden yararlanamazsınız. Dolayısıyla bunlardan faydalanmaya devam edebilmek için silmek yerine dondurabilirsiniz.

Betebet Hesap Dondurma İşlemi

Kullandığınız hesabınızı silmek yerine dondurabilir ve bir sonraki girişinize kadar hesabınızı askıya alabilirsiniz. Bunu şöyle özetleyebiliriz: Örneğin siz bir süre onu kullanmak istemiyorsunuz ancak ne zaman kullanacağınızı da bilmiyorsunuz. O zaman hesabınızı kalıcı olarak silmek yerine dondurabilirsiniz. Böylece ne zaman isterseniz giriş yaparak ondan dilediğiniz gibi yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Kesinlikle Betebet hesap doğrulama işleminden çok daha karlı olacaktır. Tabii isterseniz bunu da şöyle yapabilirsiniz: Önce hesabınıza giriş yapın ve ayarlara gidin. Buradan hesap ayarlarına geçin ve dondur butonuna tıklayın. Daha sonra istenen bilgileri eksiksiz girin ve artık hesabınızı askıya alın. İster süre seçebilir isterseniz de süresiz şekilde dondurabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz